Opis stanowiska:

  • ogólne doradztwo podatkowe dla klientów spółki, szczególnie w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych w zakresie doradztwa dla prywatnych przedsiębiorców, jak również w zakresie doradztwa dla pracodawców;
  • prowadzenie postępowań podatkowych;
  • bieżące doradztwo podatkowe dla klientów, w tym usługi typu hotline;
  • udział w przeglądach due dilligence;
  • analiza przepisów podatkowych, orzecznictwa i prasy podatkowej;
  • współpraca z klientami oraz kontakty z instytucjami publicznymi w imieniu klientów spółki;
  • organizacja pracy zespołu projektowego, w tym nadzór nad wykonywanymi pracami.

Wymagania:

  • 1-2 letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym;
  • wiedza techniczna z zakresu podatków bezpośrednich i innych zobowiązań publiczno prawnych;
  • znajomość procedury podatkowej;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy własnej i podwładnych;
  • umiejętności komunikacyjne, dbałość o atmosferę pracy w zespole;
  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub ekonomiczne);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • biegła obsługa MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego.

Oferujemy:

  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia ciekawego doświadczenia przy prowadzonych projektach;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o ofertę benefitów (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie);
  • komfortowe biuro w centrum Warszawy;
  • zaplanowaną ścieżkę kariery;
  • elastyczny czas pracy;
  • częściowo możliwość pracy zdalnej;
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz zajęciach języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@accreo.pl

Prosimy o dodatnie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Accreo Sp. z o.o., ul. Próżna 7 (Le Palais), 00-107 Warszawa, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, iż w każdej chwili mogę cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jednocześnie informujemy, iż:

  1. Administrator Danych: Administratorem Twoich danych osobowych jest Accreo Sp. z o.o., ul. Próżna 7 (Le Palais), 00-107 Warszawa, e-mail: rekrutacja@accreo.pl.
  2. Cel i podstawa przetwarzania: Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO).
  3. Odbiorcy danych: Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.
  4. Okres przechowywania danych: Twoje dane osobowe będziemy przechowywać do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
  5. Twoje Uprawnienia: Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia. Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Powyższe uprawnienia możesz zrealizować korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Dobrowolność podania danych: Podanie prze Ciebie danych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody, jednak konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Inner oferty